Kontakt

Bartosz Podolski
tel. kom. (+48) 790 635 066
tel. kom. (+48) 667 571 900
biuro@opiekagroby.eu
NIP 9562111407


« powrót
Sprzątanie pomników

Profil działalności firmy opiekagroby.eu to profesjonale i kompleksowe sprzątanie pomników. Oczywiście sprzątamy również okolice grobu jak również duże grobowce.

Zawsze stajemy na wysokości zadania, co bezpośrednio przekłada się na nasze działania, którym poświęcamy mnóstwo czasu i zaangażowania. Sprzątanie pomników wykonywane jest przez doświadczonych  i mający odpowiednie kwalifikacje pracowników, którzy zawsze  podchodzą  z ogromnym zapałem i motywacją do osiągnięcia zamierzonych rezultatów. Zawsze dbamy o każdy szczegół i dokładmy wszelkich starań aby efekty pracy sprawiały uśmiech na twarzy naszych Klientów. Oferujemy sprzątanie pomników na terenie całego województwa kujwasko-pomorskiego.

Realizujemy szeroki zakres czynności, począwszy od tych najbardziej standardowych związanych z drobnymi pracami porządkowymi, a kończąc na tych dotyczących najbardziej zaawansowanych, czyli gruntownego czyścienia dawno nie odwiedzanego grobu. Sprzątanie pomników świadczymy w zależności od wymagań i poczynionych ustaleń: jednorazowo, na święta Wielkanocne lub Bożego Narodzenia, jak również regularnie raz na tydzień czy raz na miesiąc. Sprzątanie pomników może obejmować: zamiecenie, wyrzucenie starych zniczy i kwiatów, umycie grobu, postawienie kwiatów lub wieńca, zapaleni zniczy, podlanie rosnących kwiatów lub krzewów jak również każda inną pracę zleconą przez naszych Klienta.

Copyright © 2021 podolskiisyn Bartosz Podolski
Newsletter