Kontakt

Bartosz Podolski
tel. kom. (+48) 790 635 066
tel. kom. (+48) 667 571 900
biuro@opiekagroby.eu
NIP 9562111407


« powrót
Opieka nad grobami

Opieka nad grobami stanowi kluczowy element naszej działalności, której poświęcamy mnóstwo serca i zaangażowania. Zapewniamy kompleksową opiekę przy grobach Państwa bliskich. Zawsze stajemy na wysokości zadania, a opieka nad grobami stanowi dla nas prawdziwą przyjemność i ogromną radość, którą widzimy w uśmiechu na twarzach naszcyh klientów. Pragniemy podkreślić, że usługi wykonujemy również na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Profesjonalna opieka nad grobami jest naszym priorytetem, co bezpośrednio przekłada się na wszelkie podejmowane czynności oraz działania. Nasz zespół posiada już 5 letnie doświadczenie, dzięki czemu opieka nad grobami spełni wszystkie wymagania stawiane przez naszych klientów. Z ogromnym zapałem i dbałością o szczegóły podchodzimy do tego, żeby opieka nad grobami była realizowana na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem jest możliwość skorzystania z wirtualnej wizyty, czyli zobaczenie wykonanej opieki na monitorze swojego komputera.

W razie pytań lub potrzeby wykonania specyficznej usługi jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem email opiekanadgrobami@gmail.com jak również przez telefon pod numerem 790 635 066. Zapraszamy do współpracy.

Copyright © 2021 podolskiisyn Bartosz Podolski
Newsletter